Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe Redash na żywo demonstrują poprzez interaktywne praktyczne ćwiczenia, jak używać Redash do uruchamiania zapytań opartych na SQL i wizualizacji danych z wielu źródeł. Szkolenie Redash jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu . Szkolenie na żywo na miejscu może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w dolnośląskie lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w dolnośląskie. NobleProg — Twój lokalny dostawca szkoleń
Wrocław
NobleProg, Ludwika Rydygiera 2a/22, Wroclaw, Polska, 50-249
Lokal znajduje się w samym centrum miasta (vis-à-vis hotelu HP Park Plaza), zaledwie 10 minut spacerem od Rynku, tuż przy skrzyżowaniu ulic Drobnera i Rydygiera.
Wejście do budynku zlokalizowane jest od strony ulicy Śrutowej, tuż przy skrzyżowaniu z Bolesława Drobnera. Idąc od strony pl. Bema, mijamy po prawej stronie Rossmann i tuż za nim skręcamy w Śrutową - wejście będzie po prawej. Kierując się od pl. Dubois, mijamy po lewej aptekę Ziko oraz Carrefour Express i dochodzimy aż do skrzyżowania z ul. Śrutową - skręcamy w nią, wejście do budynku będzie po prawej stronie.
Sala szkoleniowa znajduje się na drugim piętrze.
Parking
W pobliżu sali szkoleniowej liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, nie obowiązuje strefa płatnego parkowania (wzdłuż ulic Rydygiera, Śrutowej i Henryka Brodatego, Bolesława Drobnera). Ul. Ludwika Rydygiera jest jednokierunkowa, wjazd od ul. Bolesława Drobnera. Ul. Śrutowa także jest jednokierunkowa, wjazd od ul. Henryka Brodatego.
Dojazd komunikacją miejską
To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo w dolnośląskie (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla naukowców zajmujących się danymi i programistów, którzy chcą używać Redash do uruchamiania zapytań opartych na SQL i wizualizacji danych z wielu źródeł.
Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli
Skonfigurować i zainstalować Redash, aby rozpocząć tworzenie wizualizacji danych i pulpitów nawigacyjnych.
Podłączyć Redash do różnych źródeł danych, takich jak Postgres, MongoDB, Databricks itp.
Dowiedz się, jak wyszukiwać i łączyć złożone dane z wielu źródeł baz danych.
Pisanie i wykonywanie zapytań SQL oraz tworzenie wspólnych wizualizacji danych i pulpitów nawigacyjnych.
Korzystaj z punktów końcowych API Redash, aby umożliwić integrację z innymi aplikacjami internetowymi.